bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 20 maja 2020
  • wyświetleń: 875

Kasa Stefczyka dostosowuje się do panującej sytuacji

Artykuł sponsorowany:

Szanowni Państwo,
wszyscy wiemy, że nie ma nic cenniejszego niż zdrowie. W związku z zagrożeniem epidemicznym dostosowujemy charakter pracy w placówkach Kasy Stefczyka do panującej sytuacji, ponieważ dbanie o zdrowie jest ważne zarówno dla Państwa, jak i dla nas.

KasyStefczyka


Placówki Kasy Stefczyka są dla Państwa otwarte w tych trudnych dniach, a pracownicy w oddziałach służą wszelką pomocą, przy zachowaniu wszelkich niezbędnych środków bezpieczeństwa. Jednak w trosce o Państwa zdrowie gorąco zachęcamy do kontaktu za pomocą telefonu, serwisu internetowego oraz nowej aplikacji mobilnej.

Poszerzamy także możliwości, by setki tysięcy naszych Klientów mogły korzystać z naszych usług bezpiecznie, wygodnie i szybko.

W związku z powyższym Kasa Stefczyka wprowadziła szereg rozwiązań i udogodnień dla Państwa bezpieczeństwa i wygody, dzięki którym wiele spraw związanych z Państwa finansami można załatwić bez wychodzenia z domu. Wystarczy zadzwonić pod numer naszej infolinii: 801 600 100 (koszt wg taryfy operatora), a konsultant krok po kroku przeprowadzi Państwa przez poszczególne etapy. Co można załatwić w ten sposób?

  • Założyć usługę bankowości elektronicznej do swojego rachunku płatniczego, by obsługa była jeszcze prostsza!
  • Zamówić kartę płatniczą, by korzystać z wygody i bezpieczeństwa płatności bezgotówkowych.
  • Założyć lokatę, by odkładać pieniądze na przyszłość swoją i bliskich. Można zrobić to też przez usługę bankowości elektronicznej.
  • Złożyć telefonicznie wniosek pożyczkowy oraz zdalnie podpisać umowę pożyczkową (bez wychodzenia z domu), która zostanie przesłana na Państwa adres mailowy.


Złożyć wniosek pożyczkowy mogą Państwo również, dzwoniąc do placówki!

Bielsko-Biała , ul. Cechowa 25; tel. 33 811 70 00 czynny w godzinach otwarcia placówki 9.00 -16.00

Polecamy Państwa uwadze pożyczki, które mamy w naszej kompleksowej ofercie. Dostosowane są one do różnych potrzeb. Mogą być przeznaczone na dowolny cel - bieżące wydatki czy realizację planów i marzeń. Zdalnie, bez wychodzenia z domu mogą Państwo otrzymać pożyczkę nawet do kwoty 50 000 zł!
Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.


Obecna sytuacja to dla nas wszystkich duże wyzwanie, dlatego prosimy Państwa o troskę i dbanie o siebie i Waszych bliskich.

KasyStefczyka