bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 22 maja 2020
  • wyświetleń: 1615

[WIDEO, FOTO] Policja szuka młodej sprawczyni kradzieży portfela

Śledczy z wydziału kryminalnego Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej poszukują kobiety podejrzewanej o kradzież portfela. Do kradzieży doszło 7 marca około godziny 11.30 w lokalu gastronomicznym Kociołek przy ulicy 11 Listopada 10 w Bielsku. Policja publikuje wizerunek poszukiwanej osoby, licząc na pomoc w ustaleniu jej personaliów.Akt kradzieży i osoba podejrzewana o jej dokonanie zostały zarejestrowana przez kamery monitoringu wewnątrz lokalu. Sprawczynią jest kobieta, która wykorzystała moment nieuwagi jednej z klientek i wyjęła z jej torebki portfel wraz z kartą bankomatową.

Monitoring zarejestrował także drugą kobietę, razem z którą podejrzewaną weszła i wyszła z lokalu. Z okoliczności sprawy wynika, że kobiety te znają się. Policja poszukuje tego świadka i prosi o pilny kontakt z komendą.

kradzież
Poszukiwana sprawczyni kradzieży - 07.03.2020 · fot. KMP Bielsko-Biała

kradzież
Poszukiwana sprawczyni kradzieży - 07.03.2020 · fot. KMP Bielsko-Biała


Rysopis: kobieta w wieku około 20 lat, średniej budowy ciała, włosy jasne, długie. Ubrana była w kurtkę z szalem na szyi.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawczyni, policja prosi kierować do komisariatu Policji III w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 2c, tel.47 857 03 00, adres e-mail: kp3@bielsko.ka.policja.gov.pl. lub Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45 nr tel. 47 857 12 55, nr alarmowy 112. Policja zapewnia, że gwarantuje anonimowość.

ar / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.