Wiadomości

• 3 czerwca 2020
  • wyświetleń: 6145

Olimpia - Podbeskidzie: "Górale" wygrywają w Grudziądzu

"Górale" wrócili na boisko! W rozegranym w środę meczu podopieczni trenera Krzysztofa Brede pokonali Olimpię Grudziądz 2:1 po bramkach Jakuba Bierońskiego oraz Bartosza Jarochy. Gola dla gospodarzy zdobył Elvir Maloku.

Pierwsza bramka dla "Górali" padła w 36. minucie. Osyra świetnie pociągnął z piłką aż na połowę gospodarzy, odegrał do Marca, który kapitalnie znalazł Bierońskiego, ten z zimną krwią minął Sapelę i wpakował futbolówkę do pustej bramki. Drugie trafienie dla Podbeskidzia padło w 57. minucie - był to gol z rzutu karnego.

Po meczu z Olimpią Podbeskidzie Bielsko-Biała powróciło na pierwsze miejsce w tabeli Fortuna 1. Ligi. "Górale" są liderami z dorobkiem 46 punktów i są coraz bliżej awansu do PKO BP Ekstraklasy.